Lecteur

Programme Foot

Programme TV English Premier League13h30 Burnley - Arsenal Programme TV canal+decaleProgramme TV rmcsport1
Programme TV English League Championship13h30 Watford - Nottingham Forest Programme TV bein9
Programme TV La Liga14h00 Real Valladolid - Getafe Programme TV bein3
Programme TV Coupe de France14h15 Red Star - Lens Programme TV eurosport2
Programme TV Coupe de France14h15 Olympique Ales - Montpellier Programme TV eurosport2
Programme TV Coupe de France14h15 Rumilly Vallieres - Annecy Programme TV eurosport2
Programme TV Coupe de France14h15 Saint Louis Neuweg - Sedan Programme TV eurosport2
Programme TV Feminines14h30 Fleury - Le Havre Programme TV multisports2
Programme TV Feminines14h30 Reims - Paris FC Programme TV multisports1
Programme TV Feminines14h30 Dijon - Bordeaux Programme TV foot+
Programme TV Serie A15h00 Spezia - Benevento Programme TV bein4
Programme TV Bundesliga15h30 Borussia M'gladbach - Bayer Leverkusen Programme TV bein7
Programme TV Bundesliga15h30 Hoffenheim - Wolfsbourg Programme TV bein9
Programme TV Bundesliga15h30 Fribourg - RB Leipzig Programme TV bein5
Programme TV Bundesliga15h30 Francfort - Stuttgart Programme TV bein10
Programme TV English Premier League16h00 Sheffield United - Southampton Programme TV canal+decaleProgramme TV rmcsport1
Programme TV La Liga16h15 Elche - FC Seville Programme TV bein6
Programme TV Coupe de France16h30 Valenciennes - Metz Programme TV eurosport2
Programme TV Coupe de France16h30 Le Puy - Lorient Programme TV eurosport2
Programme TV Coupe de France16h30 Saumur - US Montagnarde Programme TV eurosport2
Programme TV Championnat Turquie17h00 Besiktas - Gaziantep Programme TV bein8
Programme TV Ligue Champions Afrique17h00 Teungueth FC - MC Alger Programme TV beinweb
Programme TV Serie A18h00 Udinese - Sassuolo Programme TV bein4
Programme TV English Premier League18h30 Aston Villa - Wolverhampton Programme TV canal+decaleProgramme TV rmcsport1
Programme TV Bundesliga18h30 Bayern Munich - Borussia Dortmund Programme TV bein1
Programme TV La Liga18h30 Cadix - Eibar Programme TV bein5
Programme TV Coupe de France18h45 Lyon - Sochaux Programme TV eurosport2
Programme TV Portugal Primeira Liga19h00 Gil Vicente - FC Porto Programme TV rmcsport2
Programme TV Ligue Champions Afrique20h00 Wydad Athletic Club - Horoya Programme TV bein8
Programme TV Ligue Champions Afrique20h00 Al Ahly - Vita Club Programme TV bein7
Programme TV Serie A20h45 Juventus - Lazio Rome Programme TV bein1
Programme TV English Premier League21h00 Brighton - Leicester Programme TV canal+decaleProgramme TV rmcsport1
Programme TV La Liga21h00 Osasuna - Barcelone Programme TV bein2
Programme TV Coupe d'Afrique des Nations21h00 Ghana - Ouganda Programme TV bein3
Programme TV Coupe de France21h10 Brest - Paris SG Programme TV france2Programme TV eurosport2